21.05.17
Olümpiaadid ja konkursid 2016-2017
 
6. klasside õpioskuste olümpiaad
 
6. klassi võistkond sai 5.-6. koha
Uku Aasrand
Karl Kivistu
Liisa Riin Linno
Elly Sirtse
Romet Viisitamm
 
8.-9. klasside õpilste keemia ja füüsika sõprusviktoriin „Välk ja pauk"
 
9. klassi võistkond sai III koha
Sandra Vilumaa
Engela Rajamägi
Kristo Peetermann
Joosep Tiitus Mänd
 
geograafia I teemapäev 8. klassile „Etioopia – inimkonna häll"
 
võistkond:
Annemari Adler
Kelly Laanemaa
Pert Paesüld
 
geograafia II teemapäev 8. klassile „Euroopa Liit" (4. koht)
 
võistkond:
Annemari Adler
Kelly Laanemaa
Pert Paesüld
 
geograafia III teemapäev 8. klassile (3. koht)
 
võistkond:
Annemari Adler
Kelly Laanemaa
 
geograafiaolümpiaad
 
Kevin Mõttus 7.a klass
Lilli Ann Linno 7.a klass
Annemari Adler 8.a klass
Kelly Laanemaa 8.a klass
Sandra Vilumaa 9.a klass
Argo Jürimets 9.a klass
Joosep Tiitus Mänd 9.a klass
Martin Ilves 10. klass 7. koht
 
loovtööde konkurss „Kuidas panna õpilased rohkem köögivilju sööma"
 
Angelina Loomus 3.a klass äramärgitud töö
 
 
joonistuskonkurss „Metsapostkaart 2016"
 
Johanna Süda 3.a klass
Angelina Loomus 3.a klass
 
tõlkijate konkurss „Valgustuse postihobused 2016"
 
Maria Bantšukova 11. klass
Vera-Nika Podoljan 11. klass
 
inglise keele päev „The UK and the EU (Brexit)"
 
9.a klassi võistkond:
Sandra Vilumaa
Argo Jürimets
Kristo Peetermann
 
W. Shakespeare'i monoloogide esitamise konkurss
 
Hanna-Eliise Kiviberg 11. klass
Sille Hermann 12. klass
Katrin Jõesaar 12. klass
 
 
keemiaolümpiaad
 
Kristo Peetermann 9.a klass
Engela Rajamägi 9.a klass
Kristina Gergerdt 9.a klass
Siim Aksel Amer 11. klass II koht
 
teaduslahing
 
9.a klassi võistkond: (6. koht)
Engela Rajamägi
Kristina Gergerdt
Kristo Peetermann
 
emakeeleolümpiaad
 
Lilli Ann Linno 7.a klass
Kevin Mõttus 7.a klass
Annemari Adler 8.a klass
Sandra Vilumaa 9.a klass (III koht)
Anastasia Vandysh 10. klass
Sille Hermann 12. klass (II-III koht)
 
matemaatikaolümpiaad
 
Andrei Levin 7.b klass  (7. koht)
Pjotr Sankin 9.b klass (10. koht)
Regina Novikova 10. klass (I-II koht)
Siim Aksel Amer 11. klass (II koht)
Artur Sankin 6.b klass
Danila Jašin 5.b kl
Gert Soll 4.a klass
Andrei Štšepelin 4.b klass
 
inglise keele olümpiaad
 
Helina Piibeleht 12. klass
Hanna-Eliise Kiviberg 11. klass
Evgeny Larionov 10. klass
 
bioloogiaolümpiaad
 
Uku Aasrand 6.a klass (III koht)
Elly Sirtse 6.a klass
Lilli Ann Linno 7.a klass (5. koht)
Kevin Piibemann 7.a klass
Anni Jõe 7.a klass
Annamari Adler 8.a klass
Kaja Metsar 8.a klass
Sandra Vilumaa 9.a klass
 
ühiskonnaõpetuseolümpiaad
 
Hanna- Eliise Kiviberg
 
3. klassi õpioskuste olümpiaad
 
võistkond: (7.-8. koht)
Jessika Jõesaar
Alisa Kask
Johanna Süda
 
matemaatikavõistlus Nuputa
 
5.-6. klassi võistkond:
Elena Viktoria Vaas
Ranel Liivamägi
Liisa Riin Linno
Elly Sirtse
 
7. klassi võistkond:
Joonas Rajamägi
Lilli Ann Linno
Anni Jõe
 
 
J. Liivi luulekonkurss
 
Nikolai Kipjatkov 10. klass
Anni Jõe 7.a klass
Liisa Olop 5.a klass
Sandra Subbotina 5.a klass
Martti Neidla 5.a klass
 
Vene keele olümpiaad
 
Martina Ilves II koht maakonnas, 7. koht vabariigis
Jevgeni Fjodorov I koht maakonnas, 14. koht vabariigis
Sandra Vilumaa III koht eesti kodukeelega õpilaste arvestuses)
Kristina Gergerdt II-III koht vene kodukeelega õpilaste arvestuses
Sebastian Belõh 6. koht vene kodukeelega õpilaste arvestuses
 
Eesti rahateaduse olümpiaad
 
Helina Piibeleht 12. klass
 
algklasside etluskonkurss
 
Lisette-Marleen Kivi 1.a klass
Hendrik Hang 2.a klass (eripreemia)
Jessika Jõesaar 3.a klass
 
mälumäng Mõttemeister
 
võistkond:
Helina Piibeleht
Maarja Moks
Anastasia Vandysh
Siim Aksel Amer
 
vene keele ja kirjanduse olümpiaad
 
Danila Jašin 5.b klass (8. koht)
Aleksandr Levin 5.b klass (10. koht)
Anita Toomere 8.b klass (III koht)
 
maakondlik vene keele muusikaüritus „Armastada Jaak Joalat"
 
Loksa Gümnaasiumi esindus: (III koht)
Marko Metus
Kristina Gergerdt
Grete-Geteli Võõsa
Kaarel Eelmäe
Jevgeni Fjodorov
Anita Jakobson
SiimAksel Amer