29.01.17

Olümpiaadid 2015-2016

 

venekeelne viktoriin "Kuldvillak"  9.-12. klass

10. klassi võistkond – 6. koht

Siim-Aksel Amer

Maarja Moks

Andro Veiler

 

11. klassi võistkond  - 5. koht

Justus Allemann

Karina Natfullina

Katrin Jõesaar

 

6. klasside õpioskuste olümpiaad

 

võistkond:

Eliisabeth Jordan

Mihkel Kaugerand

Aleks-Gregor Niiholm

Kevin Piibemann

Joonas Rajamägi

 

esseekonkurss „ Laste tervise kuu"

 

Anita Toomere 7.b klass II koht

 

Eesti koolinoorte meistrivõistlused mälumängus

 

1. võistkond:  9. koht piirkonnas, pääs finaali

Siim Aksel Amer

Ellen Müil

Kersti Sillajõe

Katrin Jõesaar

 

2. võistkond

Martin Rumm

Kristo Metus

Marko Kurisoo

Helina Piibeleht

 

geograafia I teemapäev

 

Võistkond:

Argo Jürimets

Sandra Vilumaa

Marko Metus

 

geograafia II teemapäev

 

Võistkond:

Sandra Vilumaa

Marko Metus

Kristo Peetermann

 

geograafia III teemapäev

 

Võistkond:

Sandra Vilumaa

Marko Metus

Kristo Peetermann

 

inglise keele olümpiaad

 

Sandra Vilumaa 8.a klass

Martin Meistermann 8.a klass

Evgeni Larionov 9.b klass

Maria Nikitina 9.b klass

Hanna-Eliise Kiviberg 10. klass

Helina Piibeleht 11. klass

Ellen Müil 12. klass  5. koht

 

geograafiaolümpiaad

 

Pert Paesüld 7. klass

Kelly Laanemaa 7. klass

Martin Ilves 9. klass 4. koht

 

keemiaolümpiaad

 

Kristo Peetermann 8.a klass

Siim-Aksel Amer 10. klass  6. koht

Karmo Peetermann 12. klass  5. koht

 

emakeeleolümpiaad

 

Ellen Müil 11.-12. klass  I koht

Sille Hermann 11.-12. klass  II koht

Anastasia Vandysh 9.-10. klass

Sandra Vilumaa 7.-8. klass  II koht  vabariiklikus  voorus 17. koht

Annemari Adler 7.-8. klass  4.-5. koht

Joosep_Tiitus Mänd 7.-8. klass

 

matemaatikaolümpiaad

 

Tatjana Marhivka 12. klass  II koht

Karmo Peetermann 12. klass  7.-9. koht

SiimAksel Amer 10. klass

Regina Novikova 9.b klass

Pjotr Sankin 8.b klass

Aleksandr Levin 4.b klass 14. koht

Danila Jašin 4.b klass 

Artur Sankin 5.b klass 

Aleksandra Kortšenova 5.b klass 

Andrei Levin 6.b klass 15. koht

 

bioloogiaolümpiaad

 

Tatjana Marhivka 12. klass  5. koht

Sandra Vilumaa 8.a klass

Ike Kaugerand 8.a klass

Annemari Adler 7.a klass

Lilli Ann Linno 6. a klass

Andrei Levin 6.b klass

Igor Kleshchev 6.b klass

 

ajaloo-olümpiaad

 

Kevin Piibemann 6.a klass

Pjotr Sankin 8.b klass  5.-6. koht

Sandra Vilumaa 8.a klass

Anastasia Vandysh 9.a klass

Ellen Müil 12. klass  I koht , vabariiklikus voorus 13. koht

Hanna-Eliise Kiviberg 10. klass 14. koht

 

maakondlik matemaatikavõistlus Nuputa

 

5.-6. klassi võistkond:

Liisa Riin Linno

Romet Viisitamm

Lilli Ann Linno

Kevin Mõttus

 

7. klassi võistkond:

Annemari Adler

Kaja Metsar

Pert Paesüld

 

 

Harjumaa 5.-6. klasside Iiri-teemaline päev

 

Uku Aasrand 5.a klass

Evert Kari 5.a klass

Elisabeth Jordan 6.a klass

Jekaterina Lõssakova 6.b klass

Lika Avdejenko 6.b klass

Andrei Levin 6.b klass

 

3. klasside õpioskuste olümpiaad

 

Kristen Kurg

Gert Soll

 

majandusolümpiaadi Harjumaa piirkonnavoor

 

Marko Kurisoo  12. klass II koht

Helina Piibeleht 11. klass 10. koht

Katrin Jõesaar  11. klass  11. koht

 

sporditeemalise mälumängu Bumerang Harjumaa  voor

 

Võistkond: III koht

Ellen Müil

Siim Aksel Amer

Kristo Metus

Kristjan Kaskla

 

vene keele olümpiaad

 

Annemari Adler

Ines Jendek

Kevin Piibemann

Mihkel Kaugerand