17.08.16
 

OLÜMPIAADID 2014/2015

 

6. klasside õpioskuste olümpiaad

 
võistkond: Annemari Adler, Reeli Alajärv, Kaja Metsar, Pert Paesüld, Vladimir Kukarin
 

4. klasside eesti keele teemapäev (venekeelsetele koolidele)

 
Loksa Gümnaasiumi võistkond: Aleksandra Kortšenova, Anna Kuznetsova, Viktoria Utjuganova
 

Harjumaa õpilaste vene-saksa keele ühisüritus „Keeltekera"

 
vene keele võistlus
 
II võistkond koosseisus Kristina Gergerdt, Sander Šamotailo, Andres Burov, Epp Paalberg, Maarja Moks saavutas I koha.
 
I võistkond koosseisus Sandra Vilumaa, Grete-Geteli Võõsa, Kendra Kari, Ranno Rõhlik, Andro Veiler saavutas II koha
 

Geograafiaolümpiaad

 
Ellen Müil  gümnaasium  I koht
 
Epp Paalberg  9.klass  4. koht
 
Siim Aksel Amer  9.klass  16. koht
 
Martin Ilves  8. klass  11. koht
 
Andres Burov  8. klass
 

Inglise keele olümpiaad

 
Ellen Müil  II koht 11. klassi arvestuses, 5. koht gümnaasiumi arvestuses
 
Tatjana Prokopova
 
Martin Rumm
 

XII koolinoorte mälumängumeistrivõistluste eelvoorus Harjumaal

 
Loksa Gümnaasiumi võistkond koosseisus Mirjam Sillajõe, Silvia Piikmann, Pent Paalberg, Mart Tamm saavutas III koha
 

Keemiaolümpiaad

 
Epp Paalberg   9. klass   5.koht
 
Siim Aksel Amer   9.klass
 
Karmo Peetermann   11. klass   III koht
 
Miron Storožev   12. klass   6. koht
 

Emakeeleolümpiaad

 
Sandra Vilumaa   7. klass   I-II koht;   7.-8. klassi parim tulemus
 
Epp Paalberg   9. klass   I koht
 
Sille Hermann   10. klass   5. koht
 
Johanna Mänd   11. klass   II koht;   parim 11. klassi tulemus
 
Ellen Müil   11. klass   4. koht;   11. klassi arvestuses 3. koht
 
Janett Treisalt   12. klass   I koht
 

Matemaatikaolümpiaad 

 
Martin Ilves   8. klass
 
Epp Paalberg   9. klass 5. koht
 
Daniil Maiberg   10. klass  12. koht
 
Helina Piibeleht   10. klass
 
Tatjana Marhivka   11. klass   I koht
 

Vene keele olümpiaad

 
Katariina Ilves   12. klass   I koht maakondlikus voorus
 

Lingvistikaolümpiaadi piirkondlik voor

 
Janett Treisalt  12. kl
 

Matemaatikavõistlus Nuputa

 
7. klassi võistkond   7.-9. koht
 
Võistkonna koosseis: Kristo Peetermann, Martin Meistermann, Joosep Tiitus Mänd
 
5.-6. klassi võistkond   7. koht
 
Võistkonna koosseis: Joonas Rajamägi, Lilli Ann Linno, Eliisabeth Jordan, Reeli Alajärv
 

XII koolinoorte mälumängumeistrivõistluste finaalvoor

 
Loksa Gümnaasiumi võistkond       II koht
 
Võstkonna koosseis: Mirjam Sillajõe, Silvia Piikmann, Pent Paalberg, Mart Tamm
 

Majandusolümpiaadi piirkondlik voor

 
Marko Kurisoo   11. klass   I koht
 
Artur Fjodorov   11. klass   4. koht
 

Sporditeemaline mälumäng Bumerang Harjumaa voor

 
II võistkond I koht
 
Võistkonda kuulusid: Pent Paalberg, Mart Tamm, Epp Paalberg, Silvia Piikmann
 
I võistkond  III koht
 
Võistkonda kuulusid: Alex Tammemäe, Siim Aksel Amer, Mirjam Sillajõe, Anastasia Vandysh
 

Sporditeemaline mälumäng Bumerang piirkondlik voor

 
Võistkond saavutas II koha
 
Võistkonda kuulusid: Pent Paalberg, Mart Tamm, Mirjam Sillajõe, Siim Aksel Amer
 

Sporditeemaline mälumäng Bumerang vabariiklik voor

 
Võistkond saavutas I koha
 
Võistkonda kuulusid: Epp Paalberg, Mirjam Sillajõe, Pent Paalberg, Mart Tamm
 

Harjumaa kooliõpilaste tehnoloogiaolümpiaad

 
Andres Burov  8. klass   8. koht
 
Pelle Jürgens  8. klass
 

Harjumaa õpioskuste olümpiaad 3. klassidele

 
3. klassi võistkonda kuulusid: Liisa Olop, Ranel Liivamägi, Elena Viktoria Vaas
 

Harjumaa gümnaasiumidevaheline mälumäng „Mõttemeister"

 
Võistkond saavutas I koha
 
Võistkonda kuulusid: Silvia Piikmann, Mirjam Sillajõe, Pent Paalberg, Mart Tamm
 

Harjumaa vene õppekeelega koolide õpioskuste olümpiaad

 
Danila Jašin   3.b klass   II koht
 
Polina Voloshchak  2.b klass   4. koht
 
Kira Nefjodova  2.b klass   6. koht
 
Semjon Istraškin  3.b klass
 

Harjumaa vene keele olümpiaad

 
vene kodukeelega õpilased:
 
Kristina Gergerdt  7.a klass   I koht
 
Linda Jakobson 6.a klass  III koht
 
Kirill Kandrušin
 
Vladimjir Kukarin
 
eesti kodukeelega õpilased:
 
Sander Šamotailo   7.a klass   II koht
 
Ike Kaugerand  7.a klass
 
Ines Jendek  6. a klass